Anketa

Užpildyti užtruks iki 2-5 minučių.


  • ĮSITIKINKITE, KAD ATSAKĖTE Į VISUS ŽEMIAU PATEIKTUS KLAUSIMUS, NES KITAIP ATSAKYMAI MANĘS NEPASIEKS.
  • ATSAKIUS Į KLAUSIMUS IR PASPAUDUS "siųsti" TURI DINGTI ANKETA IR ČIA PASIRODYTI UŽRAŠAS "Patvirtinu, kad atsakymus gavau!"

Sudarydama Jūsų individualų meniu, atsižvelgiu į tai, ką mėgstate ir galite valgyti.

Jei Jūs neturite rimtų alergijų ar maisto netoleravimo, labai REKOMENDUOJU įtraukti kiek galima daugiau produktų į savo racioną.

 

Kuo daugiau produktų paliksite neišbrauktų žemiau pateiktoje anketoje, tuo daugiau naujų ir įvairių receptų galėsiu įtraukti į Jūsų individualų mitybos planą.

 

Noriu priminti, jog tai yra mitybos planas, o ne receptų knyga ar receptų bazė. Todėl natūralu, kad receptai gali kartotis ir bus įtraukta nemažai daržovių patiekalų, kurios užima pačią svarbiausią vietą mūsų mityboje. 

 

Visuomet vadovaujuosi šiomis taisyklėmis ir principais sudarant kiekvieną mitybos planą:

  • žiūriu, kad dienos bėgyje Jūsų suvartojamų patiekalų maistingumas ir gaunamų angliavandenių, baltymų ir riebalų kiekiai atitiktų Jūsų asmeninius tikslus bei mokslinių tyrimų ir gyd. dietologų rekomenduojamas normas;
  • kruopščiai derinu visų 30 dienų patiekalus tarpusavyje, kad Jūsų organizmas gautų kuo daugiau naudos iš reikiamo kiekio įvairaus, o svarbiausia šviežio ir natūralaus maisto, sezoninių daržovių, tinkamo kiekio gyvūninės kilmės produktų, ankštinių ar kruopų. 

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.